Košarkaši Igokee osmi put osvojili Kup BiH

Košarkaški klub Igokea je došao do osmog trofeja Kupa BiH, nakon ubjedljive pobjede u finalu protiv sarajevskih Sparsa, rezultatom 77:55.

Od početka utakmice su izabranici Dragana Bajića kontrolisali dešavanja na parketu i ostvarili ubjedljivu pobjedu.

Košarkaši Igokee su odlično započeli finalnu utakmicu Kupa BiH, a nakon prve četvrtine su vodili rezultatom 23:8!

Od starta su Aleksandrovčani ušli u dobar ritam, koji gostujući košarkaši nisu uspjeli da isprate, pa je pitanje pobjednika bilo praktično riješeno već na poluvremenu /44:19/.

Igokea je rutinski privela meč kraju i došla do osmog trofeja u ovom takmičenju.

Najefikasniji je bio Nikola Jovanović sa 17 ubačenih poena, a na drugoj strani je Kamenjaš ubacio 14.