LŠ: Porto iznenadio Juventus, Borusija (D) slavila u Sevilji!

Večeras su odigrana još dva susreta osmine finala Lige šampiona, u kojima je Porto kod kuće savladao Juventus rezultatom 2:1. dok je ekipa Sevilje na domaćem terenu poražena od Borusije iz Dortmunda 2:3.

Ekipa Porta je povela u 2. minutu pogotkom Taremia, dok je drugi gol postigao Musa Marega na samom otvaranju drugog poluvremena, u 46. minutu.

Gol za goste iz Torina je postigao Kjeza u 82. minutu.

U drugom meču, Sevilja je povela pogotkom Susa u 7. minutu, ali je nakon toga uslijedio pad u igri domaćina, što je ekipa Borusije iz Dortmunda iskoristila, te su do kraja prvog poluvremena uspjeli da zatresu mrežu Sevilje čak tri puta.

Prvo je pogodio Daud u 19. minutu, dok je preostala dva postigao Holand, u 27. i 43. minutu.

Do kraja meča, Sevilja je uspjela da ublaži poraz pogotkom De Jonga u 84. minutu.